Podróże to moja pasja, dzielenie się pięknem jakie mnie otacza sprawia że chcę poznawać więcej i więcej. Kiedy pasja jest sposobem na życie wtedy czujesz że to ma sens. W trakcie podróży obserwuję, smakuję, poznaję i się uczę. Każda podróż jest inspiracją do kolejnego pomysłu lub kierunku.
piątek, 04 lipca 2014
Nowa odsłona i nowy rozdział - zobaczymy jak to teraz pójdzie. Ale jestem podjarany i wzruszony jednocześnie. WARTO MIEĆ MARZENIA!!! Oto moje: www.julekwpodrozy.pl Od dziś pod tym adresem rezyduję. Serdecznie Wszystkich zapraszam The new edition and a new chapter - see how it goes now. But I'm excited to be here and thrilled at the same time. SHOULD HAVE DREAMS! Here are mine: www.julekwpodrozy.pl From now resides at this address. We cordially invite you All
środa, 02 lipca 2014
Czerwiec to miesiąc wytężonej pracy: - Gdzieś w połowie czerwca stuknęło 200 Julków na FB (na dziś jest 261) - Czerwiec był do tej pory najintensywniejszym miesiącem pod względem odsłon do wpisów i ilości odwiedzin. - Przybyło sporo nowych czytelników z nowych krajów i także się trochę ranking flagowy poprzestawiał. - Wraz z WEBERA trwały przez cały miesiąc prace nad moją nową stroną internetową, a czego efekty już będziecie mogli zobaczyć w najbliższy piątek!!! Chłopaki stanęli na wysokości zadania i powiem szczerze dobrze, że pracowaliśmy zdalnie, bo by mnie już ze dwa tygodnie temu ukatrupili - taki to im się klient trafił. Ale mimo napsutej krwi i nie wiem już ilu godzin spędzonych przy komputerach stworzyli cudeńko. - Odbyłem sporo ciekawych rozmów z Wami. Zainspirowały mnie, pobudziły mój umysł do nowych zupełnie kreacji - zobaczymy jak to dalej pójdzie.
wtorek, 01 lipca 2014
niedziela, 29 czerwca 2014
Chodzę, obserwuję i czasami gulka w gardle mi staje jak widzę z czego coś powstaje...
piątek, 27 czerwca 2014
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 22
Flag Counter
Akcja: Nie kradnij zdjęć!